Sawir
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chata Starego Gołębiarza

Go down 
AutorWiadomość
Ventus
Poszukiwacz Przygód
Ventus


Liczba postów : 56
Join date : 12/06/2016

Chata Starego Gołębiarza Empty
PisanieTemat: Chata Starego Gołębiarza   Chata Starego Gołębiarza EmptyNie Paź 23, 2022 7:24 pm

Drewniana, ledwo trzymająca się chata znajdująca się w środku Żyjącego Lasu. Zamieszkuje ją Stary Gołębiarz, do którego do niedawna dolatywały gołębie. Służyła ona jako punkt przepływu informacji między jednostkami stacjonującymi w pobliżu a Kazzun. Na starość złapała go demencja i żadne gołębie nie są już tutaj puszczane przez władze.

Choć chata jest już nieużywana, gołębie wciąż pamiętają do niej drogę. Stary Gołębiarz miewa duże problemy z pamięcią, dzień w dzień powracając do różnych epizodów swojego życia. Jednego dnia pamięta czasy nastoletnie, kiedy został przyjęty do armii, drugiego dnia jest trzydziestolatkiem przeżywającym drugą miłość.
Powrót do góry Go down
Ventus
Poszukiwacz Przygód
Ventus


Liczba postów : 56
Join date : 12/06/2016

Chata Starego Gołębiarza Empty
PisanieTemat: Re: Chata Starego Gołębiarza   Chata Starego Gołębiarza EmptyNie Paź 23, 2022 7:34 pm

Droga Corinne,


Zgodnie z naszą umową przesyłam Ci plan mojego głównodowodzącego ze wszystkimi punktami stacjonujących jednostek. Nie jest to oryginał, co możesz zauważyć po koślawym szkicu. Mam dobrą pamięć, ale, niestety, nie jestem artystą. Nie pomagał też fakt, że rysowałem to na kolanie. Niemniej jednak, w razie wątpliwości, wszystko opisałem, jak należy.
Powinniśmy się spotkać następnego tygodnia w bardziej ustronnym miejscu. Mam nadzieję, że mi wybaczysz brak romantycznej duszy i nie zareagujesz z przerażeniem na wybrane miejsce, bo tym razem proponuję Stary Cmentarz w Zagubionym Lesie. Nie robię to ze względu na sentyment do naszej rozmowy. 

P.S. Mam nadzieję, że pamiętasz o naszej umowie.



Twój niezbyt kochany Ven
Powrót do góry Go down
 
Chata Starego Gołębiarza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sawir ::  :: `-
Skocz do: